Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : admin

Telefon numarası : 13699225355

Free call
Henan Jixiang Industrial Co., Ltd

Henan Jixiang Industrial Co., Ltd

Henan Jixiang Industrial Co., Ltd
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: DAİMA No. Çalışanları: 50~100
Yıllık satış: >35.47 Million Yıl kurulan: 2001
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Henan Aludong Dekoratif Malzemeler A.Ş., LTD.Rm 1305A, Yeşil Merkez Güney Kulesi, Dongfeng Güney Yolu Chuangye Yolu, Pilot Serbest Ticaret Bölgesi (Zhengzhou), Zhengzhou Şehri, Henan Eyaleti, Çin'de yer almaktadır.Tüm ülke genelinde, doğa tarafından zengin bir şekilde donatılmış avantaj.”Şirket yaklaşık 639 dönümlük bir alanı kaplamaktadır, yaklaşık 230751 metrekarelik inşaat alanı, APCP, alüminyum kaplama üretiminde uzmanlaşmış, Çin Yapı Malzemeleri Endüstrisi Birliği üye birimlerine ait Çin dekoratif yapı malzemelerinin en büyük üretim üssüdür. büyük ölçekli anonim şirketler, üretim tecrübesi, güçlü teknik gücü, mükemmel bir üretim ekipmanı ve sıkı işleme kalitesi izleme araçlarına sahiptir. “Henan Aludong Dekoratif Malzemeler Co, LTD.” ve Şanghay Jixiang Yapı Malzemeleri Grubu Ltd , Zhengzhou Jin Mu Dekorasyon Malzemesi Co. Ltd., Zhejiang liantai Instrument Co. Ltd., Yueqing Zhongtian Plastic Co. Ltd., Yueqing Zhongtian Instrument Co. Ltd., Şanghay Jixiang yapı malzemeleri grubu altında Şanghay uzun kaplama Limited şirketi.

Çin Henan Jixiang Industrial Co., Ltd şirket Profili 0

Çin Henan Jixiang Industrial Co., Ltd şirket Profili 1

Geçmiş

Kuruluşundan bu yana şirket ACP, alüminyum kaplama araştırma, geliştirme ve üretimine kendini adamıştır, her zaman yüksek başlangıç ​​noktasına, ultra geleneksel geliştirme fikirlerine bağlı kalarak, mükemmel kalite ve kazanmak için mükemmel hizmet ile marka imajı için pazar talebi yaratmaktadır. ulusal yapı malzemeleri test merkezi ve ulusal yapı malzemeleri test merkezinin kalite denetimi tarafından yayınlanan müşteriler övgü ve güven, Çin malzemeleri ilk işareti "yangından korunma" logo ürünleri, ulusal yapı malzemeleri test merkezi için ürünler ve ulusal alüminyum-plastik kompozit nitelikli ürünleri test etmek için malzeme ürün kalite denetimi ve Test Merkezi ve "test raporu" ve "denetim raporu" ile ödüllendirildi.

Yeni yüzyılın zorluklarıyla yüzleşmek için büyük bir fırsat ve DTÖ'nün girmesi, şirket ilerlemeye devam edecek, Nisan 2002 tüm ürün kalitesi sorumluluk sigortası Çin Halk Sigorta Şirketi tarafından karşılanacak, Haziran 2004'te Olimpiyat inşaat malzemelerini kazandı ve ekipman tavsiye belgesi, Aralık 2004 Çin Kalite Belgelendirme Merkezi tarafından verilen ISO9001 uluslararası kalite sistem belgelendirme belgesi, ülke çapında 50'den fazla şube kurdu ve Avrupa, Amerika, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya pazarına ihraç edildi, şirketin ürün kalitesi ve pazarlama seviyesi yeni bir seviye.

Çin Henan Jixiang Industrial Co., Ltd şirket Profili 0

Hizmet

"İyi niyetli yönetim, sürdürülebilir kalkınma, yüksek kalite ve yüksek verimlilik, müşteri hizmetleri" şirketimizin kalite politikasıdır.Üretim ve hizmet açısından, yurtiçi ve yurtdışından ileri teknolojiyi aktif olarak özümsüyor ve müşterilerimize güçlü teknik güç, sofistike ekipman ve mükemmel teknoloji ile kaliteli ürünler sunuyoruz.

Şirketin alüminyum levha projesi toplam 1 milyar yuan yatırım, alüminyum-plastik kompozit gelişmiş üretim hattı 24, büyük alüminyum kaplama üretim hattı 4, Japonya Murata sac metal ekipman, Japonya Ransburg otomatik püskürtme ekipmanı, Henkel ön işlem, ana üretim PE ACP, alüminyum kaplama, alüminyum levha, petek levha, ateş Çete hatları levha, levha, florokarbon nano levha, hafif taş, yapı tutkalı ve diğer dekorasyon malzemeleri, toplam yüz çeşit özellik ve renk, yüksek saflıkta alüminyum levhalı ürünler ve Yüksek hassasiyetli kompozit için ileri teknoloji ve donanıma sahip yüksek kaliteli polietilen malzeme ve büyük bina ve evlerin duvar yüzey dekorasyonunda yaygın olarak kullanılan, hafif, yüksek mukavemetli, ses yalıtım etkisi iyi, temizlenmesi kolay ve serbest bükülme , kesme ve diğer avantajlar, ürünler pişirme sürecini benimser ve ürün ga kurulumunu önlerkirlilik, modern Avangart yeşil çevre koruma ürünleri, iç ve dış pazar beklentileri çok umut verici.

 

Çin Henan Jixiang Industrial Co., Ltd şirket Profili 0

Ekibimiz

Deneyimli, sofistike bir şirketiz ve kapsamlı bir üretim tesisleri setine ve eksiksiz bir kalite kontrol önlemleri yelpazesine sahibiz.Çin Henan Jixiang Industrial Co., Ltd şirket Profili 0

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

lenazheng@henanjixiang.com
13699225355